Zapraszamy do naszego sklepu zlokalizowanego w centrum Leżajska na podkarpaciu. Nasza oferta jest dostępna wyłącznie w sklepie stacjonarnym, który działa nieprzerwalnie na lokalnym rynku od 1997 roku. Na naszej stronie prezentujemy przybliżony zakres naszego asortymentu oraz zakres świadczonych usług.

 

 

Nasi partnerzy:

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Karta podarunkowa Bogda

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, zapraszamy do zakupu karty podarunkowej w naszym sklepie stacjonarnym. Jest to doskonały pomysł na prezent, za jej pośrednictwem obdarowany może dokonać zakupu w naszym sklepie.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu Lumideko, w samym centrum Leżajska. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór oświetleni wewnętrznego i zewnętrznego, lamp, kinkietów, żyrandoli tradycyjnych i nowoczesnych. Znajdziesz także pomysł na prezent i liczne artykuły dekoracyjne z ceramiki, sztuczne kwiaty, świeczki, obraz i zegary.

Czekamy na Ciebie
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00
oraz w soboty od godz. 9:00 - 13:00.

 

Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:

 

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski