Historia naszego przedsiębiorstwa

 

Informacje o sklepie

Sklep LUMIDEKO jest wyspecjalizowany w sprzedaży oświetlenia oraz artykułów do dekoracji i aranżacji wnętrz. Marka powstała w Sierpniu 2016 roku na lokalnym rynku miasta Leżajsk.

W asortymencie oświetlenia oferujemy szeroki wybór lamp, kinkietów i żyrandoli przeznaczonych do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Współpracę podejmujemy wyłącznie z sprawdzonymi na polskim rynku producentami, których wyróżnia wysoka jakość i niezawodność oferowanych produktów.

W ramach artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz proponujemy obszerny wybór rękodzieł artystycznych z ceramiki w tym wazony, figurki, patery, świeczniki i niesamowite świeczki zapachowe. Istnieje zarówno możliwość nabycia produktów na miejscu z dostępnych lub zamówienia z katalogu naszych partnerów. Posiadamy także szeroki wybór obrazów ręcznie malowanych oraz zegary naścienne.

Zespół naszego sklepu nieustannie śledzi trendy i nowatorskie rozwiązania w obszarze przedstawionego asortymentu tak aby dostępne produkty były eleganckie i dopasowane do potrzeb odwiedzających nasz sklep klientów. Zapraszamy do regularnych odwiedzin i sprawdzania dostępnych kolekcji.

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

 

 

Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:

 

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski